Hotel Grand Milano- Sarimsakli, Turska - Leto 2026 - AquaTravel.rs
Hotel Grand Milano

🏨 HOTEL TIK UZ PLAŽU

Hotel Grand Milano je jedan od najbolje pozicioniranih hotela u Sarimsakliju, samo 30 m od plaže i oko 250 m od centra mesta. Hotel ima 70 komfornih soba i oko 130 ležaja, idealno za parove, porodice i grupe.

🛏️ SOBE I FAMILY ROOM

  • Dvokrevetne i trokrevetne sobe
  • Family sobe (1/2+2) za 4–5 osoba – dve odvojene sobe: jedna sa francuskim ležajem, druga sa krevetom na razvlačenje
  • Sve sobe imaju klima uređaj
  • TV sa satelitskim kanalima
  • Telefon
  • Mini bar
  • Kupatilo i fen za kosu
  • Balkon sa pogledom na more

🍹 SADRŽAJI I USLUGE

  • Recepcija i lobi
  • Lift
  • Restoran sa švedskim stolom (polupansion – doručak i večera)
  • Bašta na krovu
  • Manji bazen sa pool barom
  • Sopstvena plaža sa ležaljkama i suncobranima

Doručak i večera se serviraju u prostranom restoranu sa predivnim pogledom!

🏖️ POSEBNA POGODNOST: Za goste hotela ležaljke i suncobrani su besplatni, na plaži i oko bazena!

Karakteristike

Lokacija

mapa
GPS kordinate (39.268513, 26.672139)

Video

CENA OD

38€

  • Izaberite vrstu prevoza

    Smeštaj i usluga

    Soba 1/2, 1/2+1, 1/3, 1/3+1
    HB

    2. dete od 0-6 godina ili dete od 6-12 godina
    HB

    3. ili 4. odrasla osoba
    HB

    30.05.-09.06.

    390€

    195€

    273€

    09.06.-19.06.

    436€

    218€

    306€

    19.06.-29.06.

    472€

    236€

    330€

    29.06.-09.07.

    519€

    259€

    363€

    09.07.-19.07.

    531€

    265€

    372€

    19.07.-29.07.

    531€

    265€

    372€

    29.07.-08.08.

    572€

    286€

    401€

    08.08.-18.08.

    590€

    295€

    413€

    18.08.-28.08.

    590€

    295€

    413€

    28.08.-07.09.

    519€

    259€

    363€

    07.09.-17.09.

    472€

    236€

    331€

    17.09.-27.09.

    418€

    209€

    292€

    HB
    half board / polupansion (najčešće doručak i ručak, a u dogovoru putnika direktno sa hotelskim osobljem večera se moze zameniti za ručak ukoliko za to postoji mogućnost)
    Cene su izražene u eurima po osobi za navedenu uslugu za 10 noćenja.

    popust i doplate

      • Doplata za sobu 1/1: 50% u junu i septembru, 1/1: 100% u julu i avgustu.
      • Popust za treću odraslu osobu u 1/3 je 30%, u 1/3+1 je minimum 3.2 cene
      • U hotelu Mare 1/3+1 minimum 3.2 cene
      • Hotel Mare 3* – Family i  connection rooms na upit
      • Hotel Buyuk Berk 4* – family rooms minimum 3.5 cene

      👨‍👩‍👧‍👦Popusti za decu (uz dve odrasle osobe):

      • Deca od 0 do 6 godina – boravak je besplatan
      • Deca od 6 do 12 godina – ostvaruju 50% popusta
      • Dvoje dece od 0 do 6 godina – za jedno dete se plaća 50%

      🔴Napomena: U hotelu Buyuk Berk 4* deca od 0 do 7 godina borave GRATIS.

    🚌 DOPLATE ZA AUTOBUSKI PREVOZ

    Mesto polaska Odrasli Deca

     

    Zrenjanin 100 € 75 €
    Beograd 100 € 75 €
    Mali Požarevac 100 € 75 €
    Kolari 100 € 75 €
    Mihajlovac 100 € 75 €
    Požarevac 100 € 75 €
    Velika Plana 100 € 75 €
    Svilajnac – Topola 100 € 75 €
    Batočina 100 € 75 €
    Jagodina 100 € 75 €
    Ćuprija 100 € 75 €
    Paraćin 100 € 75 €
    Pojate 100 € 75 €
    Aleksinac 90 € 75 €
    Niš 90 € 70 €
    Pirot 90 € 70 €
    Dimitrovgrad 90 € 70 €
    (Polazak autobusa dan ranije u odnosu na datum u tabeli)

    🚐 TRANSFERI

    Relacija Odrasli Deca

     

    Novi Sad – Beograd 30 € 30 €
    Bor – Paraćin 25 € 25 €
    Kraljevo – Pojate 25 € 25 €
    Kragujevac – Batočina 25 € 25 €
    Čačak – Batočina 25 € 25 €
    Vrnjačka Banja – Pojate 25 € 25 €
    Kruševac – Pojate 25 € 25 €
    (Minimum 4 osobe po transferu)
  • Program

    Agencija će prevoz obaviti autobusima turističke klase (klima,video,audio…). Datum polaska autobusa je dan ranije u odnosu na datum termina u tabeli .Moguća je eventualna promena mesta ili vremena polaska . Putnik je dužan da proveri tačno vreme polaska 3 dana pre putovanja.

    1. dan –Polazak putnika sa parkinga ulaz u sajam ispred hale 3 u Beogradu, putovanje do Sarimsaklija preko Niša, Pirota, Dimitrovgrada do Bugarske. Noćna vožnja kroz Bugarsku sa kraćim usputnim odmorima.

    2. dan – Ulazak u Tursku prelazak trajektom Dardaneli nastavak puta do Sarimsaklija dolazak u prepodnevnim satima. Smeštaj u izabrani hotel najkasnije u 14h po lokalnom vremenu. Slobodno vreme. Boravak u Sarimsakliju u odabranom hotelu

    12. dan – Napuštanje hotela slobodno vreme u popodnevnim satima polazak za Srbiju oko 15h. Noćna vožnja kroz Bugarsku i u prepodnevnim satima dolazak u Srbiju.

    aranžman obuhvata

    • boravak u  hotelu na bazi 10 noćenja
    • uslugu HB – polupansion
    • usluge  vodiča i lokalne takse

    aranžman ne obuhvata

    • autobuski prevoz
    • putno zdravstveno osiguranje (obavezno je i može se uzeti u agenciji)
    • individualne troškove putnika
    • troškove fakultativnih izleta
  • AUTOBUSKI PREVOZ

    U autobusu je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola, opojnih sredstava i upotreba wc-a (sem u slučaju nemogućnosti zaustavaljanja autobusa).
    Svaki putnik koji svojim neadekvatnim ponašanjem uznemirava druge putnike ili ometa vozače i pratioca u poslu, biće odmah isključen sa putovanja. Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: starost putnika (stara lica ili porodice sa decom), bolest ili fizičke nedostatke putnika, kao i vreme uplate. Putnik će prihvatiti bilo koje sedište koje mu agencija dodeli. Putnik moze da rezerviše ,,Željeno sedište’’ u autobusu uz doplatu od 25 EUR-a.Doplata za 2 spojena mesta po želji putnika moguća je samo uz prethodnu potvrdu od strane agencije po ceni dečije karte prevoza (70 eura).Ukoliko putnici spajaju 2 smene (paket aranžman) cena paket aranžmana se umanjuje za 20 eura i dodaje se teritorijalna doplata u zavisnosti od mesta polaska.

  • Napomena

    • Promena datuma putovanja, kao i promena smeštaja, tretiraće se kao otkaz putovanja
    • troškovi promene već potvđenih rezevacija (zamena putnika, način prevoza, mesto ulaska i slično)  iznose 500 dinara po rezervaciji
    • organizator putovanja ne garantuje spratnost, pogled, broj smeštajne jedinice, sedište u autobusu, ukoliko to nije predviđeno cenovnikom i programom putovanja uz mogućnost doplate
    • u objektima gde je naglašeno postojanje Wi Fi-a, organizator putovanja kao ni vlasnik vile ne mogu garantovati kvalitet i brzinu protoka internet konekcije
    • slike koje se nalaze na sajtu su slike pojedinih soba, što ne znači da će soba u koju putnici budu smešteni biti identična prikazanoj
    • putnici mogu da se odluče za vrstu usluge samo prilikom rezervacije
      aranžmana
    • pomoćni ležajevi u gotovo svim hotelima u Turskoj su sklopivog tipa drvene ili metalne konstrukcije
    • u hotelima koji uslugu ishrane pružaju po principu švedskog stola, postoji mogućnost da se, usled nedovoljnog broja gostiju, u nekim periodima, servira meni umesto švedskog stola, što se ne smatra, promenom aranžmana. Za razliku od naše, u ponudi turske kuhinje ima više testenina, povrća, voća, mleka i mlečnih proizvoda, a manje mesa i mesnih prerađevina! količina i izbor hrane zavise od kategorije hotela
    • usluga AIl (sve uključeno) podrazumeva neograničeno konzumiranje jela i domaćih pića iz ponude hotela od doručka pa do 22.00h kao i određene hotelske usluge
    • usluga noćenje sa doručkom podrazumeva uslugu švedskog stola (Turska kuhinja spada u mediteranski tip gde se poslužuje pretežno povrće)
    • usluga polupansion podrazumeva ishranu tipa švedskog stola (u ishrani preovlađuje mediteranski tip ishrane što podrazumeva manje količine mesnih proizvoda a veći izbor salata i testa).
    • vreme rada klima uređaja razlikuje se u zavisnosti od hotela i ne podrazumeva 24 sata neprekidnog trajanja
    • u slučaju nedovoljnog broja putnika na prevozu, postoji mogućnost transfera drugim vozilom sa dela puta do (ili sa) destinacije
    • maloletna lica, ukoliko putuju bez oba ili sa jednim roditeljem, moraju imati saglasnost roditelja koji ne putuje, overenu u opštini ili sudu
    • svi putnici, državljani Republike Srbije, koji poseduju biometrijske pasoše mogu putovati u Tursku bez viza u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU  (www.europa.rs). Putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih zemalja u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putujuagencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju Evropske unije.
    • za sve informacije date usmenim putem agencija ne snosi odgovornost

     

    UZ OVAJ PROGRAM VAŽE OPŠTI USLOVI PUTOVANJA T.A. MPS TREND

    TURISTIČKA AGENCIJA AQUA TRAVEL BGD NASTUPA U SVOJSTVU SUBAGENTA, ORGANIZATORA PUTOVANJA MPS TREND, LICENCA OTP 30/2021

    NAČIN PLAĆANJA

    • 40% prilikom rezervacije od cene aranžmana,a ostatak aranžmana minimum 15 dana pre početka putovanja ( ukoliko nisu u u pitanju popusti za rane uplate)
    • Moguće je plaćanje na  mesečne rate putem čekova građana zaključno sa 15.12.2026. godine.
    • Plaćanje je moguće izvršiti i putem profaktura koja mora biti realizovana u roku od 3 dana od datuma izdavanja.
    • Sva plaćanja se vrše isključivo u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije.

    DODATNE INFORMACIJE

    VIZNI REŽIM:

    • Za boravak do 90 dana u Turskoj, za gradjane Srbije sa biometrijskim pasošem i sa važnošću 6 meseci po završetku putovanja nije potrebna viza, kao ni za tranzit kroz Bugarsku (EU). Putnici sa pasošima drugih država, dužni su da se raspitaju o viznom režimu zemlje sa čijim pasošima putuju. Za maloletnu decu, obavezna saglasnost ako putuju bez jednog roditelja.
  • Cenovnik

    Izaberite vrstu prevoza

    Smeštaj i usluga

    Soba 1/2, 1/2+1, 1/3, 1/3+1
    HB

    2. dete od 0-6 godina ili dete od 6-12 godina
    HB

    3. ili 4. odrasla osoba
    HB

    30.05.-09.06.

    390€

    195€

    273€

    09.06.-19.06.

    436€

    218€

    306€

    19.06.-29.06.

    472€

    236€

    330€

    29.06.-09.07.

    519€

    259€

    363€

    09.07.-19.07.

    531€

    265€

    372€

    19.07.-29.07.

    531€

    265€

    372€

    29.07.-08.08.

    572€

    286€

    401€

    08.08.-18.08.

    590€

    295€

    413€

    18.08.-28.08.

    590€

    295€

    413€

    28.08.-07.09.

    519€

    259€

    363€

    07.09.-17.09.

    472€

    236€

    331€

    17.09.-27.09.

    418€

    209€

    292€

    Cene su izražene u eurima po osobi za navedenu uslugu za 10 noćenja.

    popust i doplate

      • Doplata za sobu 1/1: 50% u junu i septembru, 1/1: 100% u julu i avgustu.
      • Popust za treću odraslu osobu u 1/3 je 30%, u 1/3+1 je minimum 3.2 cene
      • U hotelu Mare 1/3+1 minimum 3.2 cene
      • Hotel Mare 3* – Family i  connection rooms na upit
      • Hotel Buyuk Berk 4* – family rooms minimum 3.5 cene

      👨‍👩‍👧‍👦Popusti za decu (uz dve odrasle osobe):

      • Deca od 0 do 6 godina – boravak je besplatan
      • Deca od 6 do 12 godina – ostvaruju 50% popusta
      • Dvoje dece od 0 do 6 godina – za jedno dete se plaća 50%

      🔴Napomena: U hotelu Buyuk Berk 4* deca od 0 do 7 godina borave GRATIS.

    🚌 DOPLATE ZA AUTOBUSKI PREVOZ

    Mesto polaska Odrasli Deca

     

    Zrenjanin 100 € 75 €
    Beograd 100 € 75 €
    Mali Požarevac 100 € 75 €
    Kolari 100 € 75 €
    Mihajlovac 100 € 75 €
    Požarevac 100 € 75 €
    Velika Plana 100 € 75 €
    Svilajnac – Topola 100 € 75 €
    Batočina 100 € 75 €
    Jagodina 100 € 75 €
    Ćuprija 100 € 75 €
    Paraćin 100 € 75 €
    Pojate 100 € 75 €
    Aleksinac 90 € 75 €
    Niš 90 € 70 €
    Pirot 90 € 70 €
    Dimitrovgrad 90 € 70 €
    (Polazak autobusa dan ranije u odnosu na datum u tabeli)

    🚐 TRANSFERI

    Relacija Odrasli Deca

     

    Novi Sad – Beograd 30 € 30 €
    Bor – Paraćin 25 € 25 €
    Kraljevo – Pojate 25 € 25 €
    Kragujevac – Batočina 25 € 25 €
    Čačak – Batočina 25 € 25 €
    Vrnjačka Banja – Pojate 25 € 25 €
    Kruševac – Pojate 25 € 25 €
    (Minimum 4 osobe po transferu)
  • Program putovanja

    Program

    Agencija će prevoz obaviti autobusima turističke klase (klima,video,audio…). Datum polaska autobusa je dan ranije u odnosu na datum termina u tabeli .Moguća je eventualna promena mesta ili vremena polaska . Putnik je dužan da proveri tačno vreme polaska 3 dana pre putovanja.

    1. dan –Polazak putnika sa parkinga ulaz u sajam ispred hale 3 u Beogradu, putovanje do Sarimsaklija preko Niša, Pirota, Dimitrovgrada do Bugarske. Noćna vožnja kroz Bugarsku sa kraćim usputnim odmorima.

    2. dan – Ulazak u Tursku prelazak trajektom Dardaneli nastavak puta do Sarimsaklija dolazak u prepodnevnim satima. Smeštaj u izabrani hotel najkasnije u 14h po lokalnom vremenu. Slobodno vreme. Boravak u Sarimsakliju u odabranom hotelu

    12. dan – Napuštanje hotela slobodno vreme u popodnevnim satima polazak za Srbiju oko 15h. Noćna vožnja kroz Bugarsku i u prepodnevnim satima dolazak u Srbiju.

    aranžman obuhvata

    • boravak u  hotelu na bazi 10 noćenja
    • uslugu HB – polupansion
    • usluge  vodiča i lokalne takse

    aranžman ne obuhvata

    • autobuski prevoz
    • putno zdravstveno osiguranje (obavezno je i može se uzeti u agenciji)
    • individualne troškove putnika
    • troškove fakultativnih izleta
  • Prevoz

    AUTOBUSKI PREVOZ

    U autobusu je zabranjeno pušenje, konzumiranje alkohola, opojnih sredstava i upotreba wc-a (sem u slučaju nemogućnosti zaustavaljanja autobusa).
    Svaki putnik koji svojim neadekvatnim ponašanjem uznemirava druge putnike ili ometa vozače i pratioca u poslu, biće odmah isključen sa putovanja. Agencija pravi raspored sedenja uzimajući ravnopravno u obzir: starost putnika (stara lica ili porodice sa decom), bolest ili fizičke nedostatke putnika, kao i vreme uplate. Putnik će prihvatiti bilo koje sedište koje mu agencija dodeli. Putnik moze da rezerviše ,,Željeno sedište’’ u autobusu uz doplatu od 25 EUR-a.Doplata za 2 spojena mesta po želji putnika moguća je samo uz prethodnu potvrdu od strane agencije po ceni dečije karte prevoza (70 eura).Ukoliko putnici spajaju 2 smene (paket aranžman) cena paket aranžmana se umanjuje za 20 eura i dodaje se teritorijalna doplata u zavisnosti od mesta polaska.

  • Napomena

    Napomena

    • Promena datuma putovanja, kao i promena smeštaja, tretiraće se kao otkaz putovanja
    • troškovi promene već potvđenih rezevacija (zamena putnika, način prevoza, mesto ulaska i slično)  iznose 500 dinara po rezervaciji
    • organizator putovanja ne garantuje spratnost, pogled, broj smeštajne jedinice, sedište u autobusu, ukoliko to nije predviđeno cenovnikom i programom putovanja uz mogućnost doplate
    • u objektima gde je naglašeno postojanje Wi Fi-a, organizator putovanja kao ni vlasnik vile ne mogu garantovati kvalitet i brzinu protoka internet konekcije
    • slike koje se nalaze na sajtu su slike pojedinih soba, što ne znači da će soba u koju putnici budu smešteni biti identična prikazanoj
    • putnici mogu da se odluče za vrstu usluge samo prilikom rezervacije
      aranžmana
    • pomoćni ležajevi u gotovo svim hotelima u Turskoj su sklopivog tipa drvene ili metalne konstrukcije
    • u hotelima koji uslugu ishrane pružaju po principu švedskog stola, postoji mogućnost da se, usled nedovoljnog broja gostiju, u nekim periodima, servira meni umesto švedskog stola, što se ne smatra, promenom aranžmana. Za razliku od naše, u ponudi turske kuhinje ima više testenina, povrća, voća, mleka i mlečnih proizvoda, a manje mesa i mesnih prerađevina! količina i izbor hrane zavise od kategorije hotela
    • usluga AIl (sve uključeno) podrazumeva neograničeno konzumiranje jela i domaćih pića iz ponude hotela od doručka pa do 22.00h kao i određene hotelske usluge
    • usluga noćenje sa doručkom podrazumeva uslugu švedskog stola (Turska kuhinja spada u mediteranski tip gde se poslužuje pretežno povrće)
    • usluga polupansion podrazumeva ishranu tipa švedskog stola (u ishrani preovlađuje mediteranski tip ishrane što podrazumeva manje količine mesnih proizvoda a veći izbor salata i testa).
    • vreme rada klima uređaja razlikuje se u zavisnosti od hotela i ne podrazumeva 24 sata neprekidnog trajanja
    • u slučaju nedovoljnog broja putnika na prevozu, postoji mogućnost transfera drugim vozilom sa dela puta do (ili sa) destinacije
    • maloletna lica, ukoliko putuju bez oba ili sa jednim roditeljem, moraju imati saglasnost roditelja koji ne putuje, overenu u opštini ili sudu
    • svi putnici, državljani Republike Srbije, koji poseduju biometrijske pasoše mogu putovati u Tursku bez viza u skladu sa odlukom Saveta Ministara EU  (www.europa.rs). Putnici koji koriste pasoše izdate od strane drugih zemalja u obavezi su da se sami informišu o viznom režimu zemlje u koju putujuagencija ne snosi odgovornost u slučaju da pogranične vlasti onemoguće putniku ulaz na teritoriju Evropske unije.
    • za sve informacije date usmenim putem agencija ne snosi odgovornost

     

    UZ OVAJ PROGRAM VAŽE OPŠTI USLOVI PUTOVANJA T.A. MPS TREND

    TURISTIČKA AGENCIJA AQUA TRAVEL BGD NASTUPA U SVOJSTVU SUBAGENTA, ORGANIZATORA PUTOVANJA MPS TREND, LICENCA OTP 30/2021

    NAČIN PLAĆANJA

    • 40% prilikom rezervacije od cene aranžmana,a ostatak aranžmana minimum 15 dana pre početka putovanja ( ukoliko nisu u u pitanju popusti za rane uplate)
    • Moguće je plaćanje na  mesečne rate putem čekova građana zaključno sa 15.12.2026. godine.
    • Plaćanje je moguće izvršiti i putem profaktura koja mora biti realizovana u roku od 3 dana od datuma izdavanja.
    • Sva plaćanja se vrše isključivo u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu Narodne banke Srbije.

    DODATNE INFORMACIJE

    VIZNI REŽIM:

    • Za boravak do 90 dana u Turskoj, za gradjane Srbije sa biometrijskim pasošem i sa važnošću 6 meseci po završetku putovanja nije potrebna viza, kao ni za tranzit kroz Bugarsku (EU). Putnici sa pasošima drugih država, dužni su da se raspitaju o viznom režimu zemlje sa čijim pasošima putuju. Za maloletnu decu, obavezna saglasnost ako putuju bez jednog roditelja.

Komentari korisnika ( 0 )

Pošaljite upit zaHotel Grand Milano

    Datum dolaska

    Datum odlaska

    Vrsta prevoza

    Broj odraslih

    Broj dece

    Ime i prezime

    Email

    Telefon

    Pitanje/napomena (opciono). Ukoliko putujete sa decom, molimo vas da ovde unesete godine njihove starosti.

    Da li se slažete da primate obaveštenja?

    SLAŽEM SE